Van Bas kreeg ik het stokje door dat ontstond bij Marco en inmiddels door een flink aantal andere handen is gegaan. Waar heb ik van genoten in 2007?
Read MoreBijna twee weken geleden schreef ik over Januari als de maand voor...
Read MoreEen persona is een archetype, ofwel een karakterisering van een bepaald type...
Read MoreEen persona is een archetype, ofwel een karakterisering van een bepaald type...
Read MoreIk heb nog regelmatig dat ik ‘in real life’ vergeefs zoek naar...
Read MoreAfgelopen weken verschenen er nogal wat berichten over het (al dan niet) succesvol zijn van Google Docs en Spreads (zie ReadWriteWeb en GoogleSystem ). Hoe dan ook, ik ben een groot fan van web apps en Google Docs in het bijzonder (zie ook eerdere posts).
Google Docs en Spreadswatte?!
Voor de mensen die nog niet bekend zijn met Google Docs en Spreads of het nog een keer moeten uitleggen aan collega's: de mannen van Commoncraft hebben een kunst gemaakt van zaken makkelijk uitleggen, ook Google Docs:Google en Google Docs binnen projectteams
Sinds enkele weken ben ik actief binnen een projectteam van 7 parttimers dat verschillende projecten onder haar hoede heeft. Daar voor heb ik binnen Google Docs een projectmanagement structuur neergelegd. Read MoreIn de Wired van deze maand staat een alleraardigst artikel van de hand van Clive Thompson over "Microcelebrity", "the phenomenon of being extremely well known not to millions but to a small group" en met name de technologische component daarvan.
Read MoreIn de Wired van deze maand staat een alleraardigst artikel van de hand van Clive Thompson over "Microcelebrity", "the phenomenon of being extremely well known not to millions but to a small group" en met name de technologische component daarvan.
Read MoreRemember Shotcode, die buitenaards-ogende streepjescodes, die, als gefotografeerd via mobiele telefoon, leiden naar content (zie ook mijn eerdere post en de case op Emerce)?
Read More